Proszę o kontakt Nightwalker *PL - hodowla kotów Maine Coon Gniezno

Data publikacji: 02/12/2015
Data modyfikacji: 02/12/2015
  • Miejsce: Gniezno, wielkopolskie, Poland

Nasza hodowla kotów rasowych Maine Coon znajduje się pod stałą opieką weterynaryjną. Kocięta mieszkają razem z nami w domu. Razem z nami się bawią i są rozpieszczane. Kocięta opuszczające naszą hodowlę są zdrowe, zaszczepione, posiadają książeczkę zdrowia, rodowód Polish Feline Federation - FPL, oraz wyprawkę. Kociaki są nauczone korzystania z kuwety. Maine Coon to jedne z największych kotów domowych na świecie.Mimo swoich rozmiarów są praktycznie pozbawione agresji. Ich nietuzinkowy wygląd stanowi jednocześnie wspaniałą ozdobę domu. Bardzo ważne jest to, że należy do rasy, która nie znaczy terenu. Bardzo dobrze czuja się w towarzystwie dzieci. Osoby, które zakupią kociaka z naszej hodowli są mile widziane przez 24h/dobę. W każdej chwili mogą się z nami kontaktować w każdej sprawie. Zawsze jesteśmy do dyspozycji i zawsze pomożemy. Każdy odwiedzający naszą hodowlę otrzymuje wgląd w warunki w jakich są wychowywane kocięta oraz dostęp do wszelkich informacji. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo dużo informacji i artykułów na temat tej rasy, zdrowia, żywienia czy opieki, oraz wiele innych. Piękne zdjęcia kociąt umilą Państwu zapoznanie się z ciekawymi artykułami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony www.nightwalker.pl


Telefon: +48606212306 lub +48668495025
Strona www: www.nightwalker.pl
Zaakceptuj regulamin *:
Nazwa hodowli *: Nightwalker *PL
Nazwa związku *(stowarzyszenia): No Problem

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

 


TwojePupile.pl - ogłoszenia za darmo. Tu znajdziesz najciekawsze ogłoszenia w kategorii psy, koty, inne zwierzęta i hodowle. Na TwojePupile.pl ogłosisz
znalezionego psa, albo kota. A może chcesz kupić kota, psa albo inne zwierzę. Tu znajdziesz najlepsze hodowle i bezpiecznie się znimi skontaktujesz.
A jeżeli to Ty prowadzisz hodowlę, to na Twojepupile.pl skutecznie się zareklamujesz. Kupuj, sprzedawaj, ogłaszj się i reklamuj na TwojePupile.pl.